Toto je archiv starého webu a není již udržován. Aktuální web zelených na Praze 6 najdete na adrese praha6.zeleni.cz »

Územní plán

Strana zelených k územnímu plánu Prahy 6: více zeleně a ne novým kapacitním komunikacím

Strana zelených k územnímu plánu Prahy 6: více zeleně a ne novým kapacitním komunikacím Zelení na Praze 6 se aktivně zapojili do projednávání konceptu územního plánu a na jednání zastupitelstva městské části Praha 6 předložili sérii pozměňovacích návrhů. Několik z nich si zastupitelstvo osvojilo, v otázce plánovaných dopravních staveb však k žadné dohodě nedošlo.
celý článek >> 08.12.2009 |  Autor: SZ Praha 6

Seznamte se s koncepcí nového územního plánu

Seznamte se s koncepcí nového územního plánu Od 2. listopadu do 2. prosince 2009 máte možnost se seznámit s konceptem nového územního plánu hlavního města Prahy. Pokud se vás některé změny dotýkají, nebo s nimi nesouhlasíte, můžete do 9. prosince 2009 podat své připomínky.
celý článek >> 10.11.2009 |  Autor: SZ Praha 6

Co tu bude? Domy, park, skládka?

Zahrádkářská kolonie nebo park s novou zastávkou Praha - Rajská Zahrada? Majitelé chatek a zahrádek v zahrádkářské kolonii budou si budou muset asi sbalit své věci a zahrádkářskou kolonii v ul. Borská opustit. Zastupitelstvo magistrátu na konci března vybralo 21 městských lokalit, jejichž dosavadní význam se má zcela změnit. Jsou to takzvané celoměstsky významné změny územního plánu. Město totiž vytvořilo seznam lokalit, kde nebude čekat na nový územní plán, ale změnu schválí přednostně. Jednou z nich je i změna zahrádkářské kolonie v ul. Borská na park.
celý článek >> 20.05.2009 |  Autor: SZ

Praha nezvládá komunikaci s veřejností během přípravy územního plánu

Praha nezvládá komunikaci s veřejností během přípravy územního plánu Zásady územního rozvoje jsou první fází přípravy územního plánu hlavního města Prahy a stanovují závazné podmínky pro následný podrobnější územní plán. V Zásadách se rozhoduje o tak důležitých věcech, jako je trasování velkých dopravních staveb nebo ochrana zelených ploch. Veřejnost se mohla k tomuto dokumentu vyjádřit naposledy dnes.
celý článek >> 10.04.2009 |  Autor: SZ Praha

Připojte se k hromadným připomínkám územního plánu Prahy

Připojte se k hromadným připomínkám územního plánu Prahy Do 6. dubna mají obyvatelé Prahy možnost se vyjádřit k první fázi nového územního plánu, takzvaným zásadám územního rozvoje. Individuální připomínky ovšem mají velmi malou váhu a magistrát k nim nemusí přihlížet. Naopak velkou váhu budou mít hromadné připomínky, které podpoří alespoň 500 lidí.
celý článek >> 10.04.2009 |  Autor: SZ P14

Připomínky a podněty k novému územnímu plánu

Připomínky a podněty k novému územnímu plánu Hlavní město Praha v současnosti shromažďuje podněty k tvorbě nového územního plánu hl. m. Prahy. Klub zastupitelů Strany zelených na Praze 6 připravil následující připomínky a podněty k návrhu zadání nového územního plánu.
celý článek >> 04.10.2007 |  Autor: SZ Praha 6
Celkem 7 článků, zobrazeny 1 - 7
<< < 1 > >>