Toto je archiv starého webu a není již udržován. Aktuální web zelených na Praze 6 najdete na adrese praha6.zeleni.cz »
Zelená šestka 03/2011
Milí přátelé a příznivci zelené politiky a Prahy 6, po letní přestávce vám nabízíme informace o aktivitách Strany zelených na Praze 6. Hlavní články se věnují kauzám, které nejsou nové, ale přesto jsou stále aktuální. I když po "ztrátě" čtvrt miliardy dobře uložené u KEY Investment jsme si mysleli, že radnice bude hospodařit šetrně, mýlili jsme se. Jak jinak si vysvětlit, že radnice se vzdala svého lukrativního pozemku na Vítězném náměstí. Nevýhodnost transakce se skupinou PPF je tak velká, že o ni jistě nepíšeme naposledy.

Někteří z vás si pamatují kampaň za záchranu aleje v Thákurově ulici. Stromy jsou stále v ohrožení a pomoci jim můžete i Vy.

Pokud budete chtít vidět zástupce lidu na živo, přijďte v pátek 23. 9. 2011 od 14:00 na zastupitelstvo. Příležitostí už v tomto roce nebude mnoho. Nové vedení radnice rozhodlo o tom, že demokracie je drahá, a tak se zastupitelstvo bude scházet jen jednou za tři měsíce. Občané mohou své názory vyjádřit od 17 do 18 hodin (a třeba se přimluvit za stromy v
Thákurově).

A dobrá zpráva na konec − Praha 6 ve dnech 27. 9. − 4. 10. 2011 OŽIJE. Bude se totiž konat první ročník multižánrového festivalu Živé město. Cykloprocházka, veřejná čtení, diskuse, koncerty a další - vstup je volný. Poděkování v tomto případě patří i radnici, která převzala nad festivalem záštitu a finančně jej podpořila.

Přejeme Vám inspirativní čtení!

Zelenou šestku č. 03/2011 zobrazíte kliknutím na obrázek níže.