Toto je archiv starého webu a není již udržován. Aktuální web zelených na Praze 6 najdete na adrese praha6.zeleni.cz »
David Palán

OSVČ v oblasti obchodu a marketingu;
manažer sportovních klubů

Kontakt: david.palan@zeleni.cz

Narodil jsem se 24. září 1979 v Chomutově. Do Prahy jsem přesídlil roku 2000 "na zkušenou", za kulturou a za vzděláním. V městské části Praha 6 jsem se usídlil v roce 2001. O rok později jsem zahájil magisterské studium oboru Sociologie na FF UK. S partnerkou Janou vychováváme dceru Terezku a syna Denise.

V druhé polovině 90. let jsem jako organizátor turnajů a jeden z prvních oficiálních DCI rozhodčích pomáhal etablovat žánr sběratelských karetních her v ČR. V letech 1999 až 2002 jsem pořádal drum’n’bass parties. Studium na FF UK mne šťastnou náhodou přivedlo k organizovanému hraní fotbalu. V letech 2006-2007 jsem při studiu pracoval na výzkumech trhu v Client service firmy Millward Brown. Od roku 2008 jsem předsedou fotbalového oddílu Tatranu Střešovice. V letech 2008-2009 jsem působil ve funkci předsedy Tělovýchovné jednoty Tatran Střešovice. Od podzimu 2010 působím jako sekretář fotbalového oddílu PSK Olymp Praha.

Provozuji samostatnou výdělečnou činnost v oboru marketingu a obchodu, zastupuji například pražského poskytovatele internetu Pe3ny Net s.r.o..

Jsem členem tří poradních orgánů Rady Městské části Praha 6:

  • Komise bytové politiky
  • Komise pro sportovní a volnočasové aktivity
  • Komise “Zdravá Šestka"